Аля | 2017-05-31 18:31:11

Профілактика

Доброго дня. Цікавить питання щодо профілактичного огляду дитини до 1 року. Чи є необхідним відвідувати лікарів, таких як невролог, офтальмолог, гінеколог (для дівчинки), робити УЗД серця та органів черевної порожнини, якщо дитину нічого не турбує? Нам 9 місяців і ми були лише у ортопеда. Ну і педіатра відвідуємо щомісяця. Наш лікар про такий огляд нічого не каже. А знаю мами з дітками своїми ходять до лікарів. Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Липовая Анна Сергеевна
семейный врач, педиатр
Адрес: МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49-а
Добрый день! Согласно приказа ведения детей до 3 лет обязательным является осмотр педиатра в первые 2 дня после выписки с роддома, в 14 дней жизни ребёнка, 1,2,3,4,5,6,9,12месяцев жизни ребёнка. Осмотр ортопедом и другими специалистами осуществляется по показаниям, которые определяет ваш ведущий педиатр при осмотре ребёнка.