Rusia | 2017-06-16 19:05:35

Ґулька

Добрий день. Я дівчина, мені 18. 4 дні тому у мене біля анального отвору з'явилася ґулька витягнутої форми рожево-червоного кольру. Вона не надто тверда. Давніше у мене вже була ґулька але вона проходила десь за  2 дні. Тепер  я відчуваю трішки дискомфорт при сидінні. При дефекації болю не відчуваю. Десь місяць до того в мене була спроба анального сексу але не вийшло оскільки дуже боліло. І кілька днів після цього я ще відчувала біль при дефекації. Можливості відвідати спеціаліста в мене немає бо в нас нема такого лікаря. Що це може бути? І як це можна вилікувати в домашніх умовах? Що б ви порадили? Попередньо дякую за відповідь!

Ответы врачей 1

Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595

тромбоз наружного геморроидального узла.

  • Проктозан нео 2р на узлы 10 дней затем св гемопрокт 1св 2р 14 дней.
  • Нормовен или диофлан или детралекс 1т 2р 30 дней.