Тетяна | 2017-06-24 15:39:49

вагітність

Доброго дня, мені 34 роки в мене друга вагітність,- 16 тижнів вагітності, на облік я стала з вагою 65.8 за цей період прибавка у вазі тільки 500 грам . У 14 тижнів пройшла УЗД, сказали, що все хорошо.Будь-ласка допоможіть порадою, дуже переживаю, багато читаю тому знаю, що жінка за цей період повинна набрати до 3 кг. Харчуюсь я добре. Дякую.

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день якщо плід розвивається нормально і на узд все відповідає терміну вагітності,немає причин для хвилювань! Вагу ще всигнете набрати.