Оксана | 2017-06-27 22:13:10

Тиск при вагітності

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка які таблетки можна приймати вагітним від підвищеного тиску. Дякую!

Ответы врачей 2

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Якщо Ви тільки завагітніли і приймаєте препарати від тиску Вам варто негайно звернутись до лікаря,є ряд препаратів які не можна приймати вагітним.
Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Доброго дня!. Це питання - в компетенції терапевта за місцем спостереження вагітної жінки.