tanyamakarevich2 | 2017-06-29 16:45:16

псоріаз

добрий день. підскажіть будь ласка що можна робити від псоріазу для кормлящої мами?

Ответы врачей 2

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Псоріаз лікується, в залежності від стадії захворювання, від форми його, від наявності вагітності та лактації, інших супутніх хвороб, згідно клінічного протоколу. Якщо у вас зимова форма, то допоможе інсоляція (на сонці), щоб утворювався віт. Д-3....., креми з віт. А та Е. Стероїдні препарати не рекомендую....
Борисенко Сергей Леонидович
Адрес: г. Киев, Украина, КНП "Дерматовенерология" в г.Киеве (ул.Саксаганского 72)
Телефон: тел +380504628682
Прежде всего, надо однозначно определиться, что это псориаз, а не какое-то другое поражение кожи. Посетите дерматологу очно. С уважением, Борисенко СЛ (контактный тел +380504628682).