Віка | 2017-07-05 13:37:18

Що таке ПсевдоЕрозія

Доброго дня)Що таке ПсевдоЕрозія? Це запущена Ерозія чи тільки початок? як лікується чи можливо медикаментозно чи тільки припікання?

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день .Скільки Вам років? Псевдоерозія -це нормальний стан шийки матки у молодих жінок (лікування не потребує). Ви можете звернутись до лікаря гінеколога ,Вам проведуть кольпоскопію ,візьмуть мазки і нададуть вичерпну інформацію про стан Вашої шийки матки і що треба робити. INTO-SANA (+38044 )393-00-00