Наталія | 2017-07-14 14:41:11

Тіки у дитини

Доброго дня. Сину 2 роки, 3 місяці тому з'явились тіки, рухи головою по типу «ні». Передував цьому інцидент на ігровому майданчику: неадекватна, агресивна поведінка іншої дитини. Тіки не постійні, трапляються епізодами 1-2 рази на місяць, під час сильних емоційних переживань, в тому числі позитивних, під час спілкування з незнайомцями. Невропатолог місцевої поліклініки при огляді не виявив ніяких порушень. Призначив гомеопатичний препарат, від якого ми відмовились. Хлопчик говорить реченнями, добре знає кольори, форми, самостійно їсть, чистить зуби, з чужими людьми сором'язливий, досі неврологічних проблем не мав. Апетит і сон в нормі, фізчино активний, в сім'ї атмосфера сприятлива, щоправда батько може бути у від'їзді по два місяці. Телевізор не дивиться, з гаджетами не грається. Яким чином треба діяти, щоб зрозуміти причину тіків? До кого ще звертатись, і які обстеження потрібні?

Ответы врачей 1

Коваленко Вера Викторовна
невролог детский, педиатр, реабилитолог
Адрес: г. Киев, частная практика, ул. Алма-Атинская, 37 Б
Телефон: +380667246403, [email protected]
Доброго дня! Мені не дуже зрозуміло,чому Ви відмовились від гомеопатичного препарату (що це був за препарат?) З Вашого листа , я бачу,що поблема у дитини є, і вона самостійно не проходить. Тому Вашій дитині потрібно дообстеження : електроенцефалограма рутинна,сну та ЄЄГ-видео моніторинг,щоб виключити епілептиформний характер цих приступів та повторна консультация лікаря- невролога дитячого