Паша | 2017-07-19 15:27:06

Запор в дитини

Доброго дня.В мене питання наступне.В дитини вже на протязі пів року запори шо тільки не перепробували нічого не помагає підскажіть шо робити далі які ліки могли б помогти,дитині 3 роки.Як шо можна на електронку.Дякую

Ответы врачей 1

Специалист
Доброго дня. В першу чергу, треба зробити УЗІ органів черевноі порожнини,виконати колоноскопію (як варіант,замість колоноскопіі - КТ з контрастуванням per os), іррігографіяю. По результатах обстеження звернутися до гастроентеролога або до педіатра.Счастя Вам.