Марьяна | 2017-07-25 15:21:07

ЕЕГ

Здраствуйте! Сделали ребенку ЕЕГ (1 год 10 мес). по рекомендации невропатолога ( ребенок не говорит) д-з : расстройство аутичиского спектра? Рассшыфровка ЕЕГ: Реєструється середньоамплітудна ЕЕГ. Альфа-ритм не модульований,симетричний. Зональні відмінності прослідковуються. Реакція активаціі не чітка. Пароксизмальна активність не зареєстрована. Фотостимуляційні проби не проводились. Ознак дисфункціі неспецефічних стовбурових клітин головного мозку не зареєстровано. Реєструються рухові артефакти. підкажіть будь ласка , чи варто боятися того вищенаписаного діагнозу?

Ответы врачей 1

Водопьянов Владимир Анатольевич
невролог, рефлексотерапевт, мануальный терапевт
Адрес: г. Тюмень, Россия, Utair, врач-невролог, парамедик UNAMID
Думаю, что нет. Смотреть надо на объективные причины, если есть