Христина | 2017-07-27 14:04:33

Результати спермограми

Доброго дня! Чоловік зробив спермограму, так як довго (уже більше року) не можемо завагітніти. За цей час був 1 викидень на 6 тижні. Отримали результати. Більшість показів в межах норми, але турбують кілька моментів: К-сть рухомих форм 53% К-сть нерухомих форм 44% Кристали Беттхера поодинокі Аглютинація слабко виражена Патологічні форми 15% Які реальні шанси завагітніти і без патологій? І що робити, щоб підвищити наші шанси? Дякую за відповідь

Ответы врачей 1

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
За наведеними Вами даними відповісти на вказані питання неможливо. Існує велика кількість чинників зі сторони чоловічого та жіночого факторів які впливають на ймовірність зачаття та розвиток патології . Звичайна спермограмма не вказує на причину невиношування а лише може спрямувати обстеження в певному напрямку. Подальші рекомендації можна надати лише після оцінки даних анамнезу та лабораторного обстеження.