Інна | 2017-07-30 15:46:06

опрілість в дитини

Здраствуйте.Моїй дівчинці рік і три місяці.І приблизно на протязі двох місяців ми пробуємо вилікувати опрілість(покрасніння без тріщин і гнойників),між половими губками і вокруг ануса.До лікаря ходили,медсестру питали,в аптеці і в усіх знайомих також запитували.Купила і попробувала все ,що сказали і судокрем,бепантен,пантенол,драполен,цинкова мазь,дитячий крем,крохмаль,перекіп'яченну олію,давала едем Підмиваю хоз.милом і купаю в ромашці після кожного разу,як сходила в туалет,потім просушує феном і мастю кремами .Памперсами не користуємось.В ночі ставлю компресики з ромашки рази три чотири на ніч.Встаєм з ранку ніби краще ,але до вечора знову те саме .Дайте будь-ласка якусь пораду ,що ще зробити .Дякую

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75

Доброго ранку. Дивитися треба. Очна порада за педіатром. Заочно нічого нового не запропоную.