Анастасія | 2017-07-31 01:32:06

хімічний опік влагаліща

Доброї ночі. Користувалася кремом для депіляції в зоні бікіні Eveline і видно крем потрапив на слизову, відразу ні болі ні дискомфорту не було. На другий день почався зуд та почало трішки припікати, відразу подумала, що молочниця, але на наступний день почало більше пекти. Сьогодні четвертий день, пече адсько і з'явилися виразки та набряк, боюся, що може призвести до біди. Сьогодні почала мазати пантестином та синтоміцином. Чи не презвиде це до необоротних наслідків? Та наскільки страшні ці виразки?

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Вам терміново треба звернутись до лікаря гінеколога щоб після огляду адекватно прняти рішення яке саме лікування Вам необхідне.