Інна | 2017-08-01 11:14:19

Допоможіть зрозуміти результати аналізу на генетичні поліморфізми

Доброго дня! Мені 27 років, діагностують не виношування вагітності на ранніх стадіях. Прийшли результати аналізів, допоможіть розібратись: Гомоцистеїн - 8,94 (норма 5.0-12.0 CLIA) Вовчуковий антикоагулянт скрінінг - 1,1 index (норма <1,2 - негативний; >1,2 - позитивний PHO) Показники (ген/поліморфізм): F2-протромбін ((фактор II згортання крови) F2:20210 G>A) - результат G/G F5 ((фактор V згортання крові) F5: 1691G>A) - результат G/G F7 ((фактор VII згортання крові) F7:10976 G>A) - результат G/A F1 3A1 ((фактор XIII згортання крові) F13A1: 9 G>Т) - результат G/G FGB – фібриноген ((фактор I згортання крови) FGB: -455 G>A) - результат G/G Серпин 1 ((PAI-1)-Антагоніст тканинногоактиватораплазміногена PAI-1:-675 5G>4G) - результат 5G/5G ITGA2-α2 інтегрин ((тромбоцитарний рецептор до колагену) ITGA2: 807 C>T) - результат T/T ITGB3 -b iнтегрин ((тромбоцитарний рецептор фібриногена) ITGB3:1565 T>C) - результат T/C Потрібні ще якісь аналізи для більш детальної діагностики не виношування вагітності на ранній стадії?

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Эти исследования не позволяют установить окончательный диагноз. Необходимо детальное исследование системы гемостаза (функциональные тесты) - гемостазиограмма. Валерий Вознюк.