Катерина | 2017-08-03 23:53:43

Допоможіть вирішити проблему

Доброго дня.Рік після пологів,була на консультації 22.07 поставили діагноз ерозія та екрипіон матки.дисменорея.назначили курс ревітакси,прошла Мої скарги,біль під час секса,менструація з згустками,під час вставляння свіч виявила що шийка матки(я так думаю)на пів пальця від входу в влагалище,це нормально?Постійна ниюча біль в тазовій зоні.Будь-ласка допоможіть,що мені робити вже тяжко терпіти і чоловіка шкода. Ось результати аналізів 1.Матеріал з поверхні шийки матки. Цитологічне заключення(негативний щодо інтераепітеліальних уражень,та злоякісних новоутворень),ознаки запального працесу,Типу 2. Мікроскопічний опис-Клітини плоского епітелія місцями з реактивами (дегенерованими)змінами Лейкоцити-90-100 в п/з Бактеріальна флора -коки 2.Матеріал із цервіального каналу Цитологічне заключення-Ознаки зап.процесу типу 2. Мікроскопічний опис-клітини залозистого епітелію місцями з реактивами(дегенерованими)змінами. Лейкоцити-40-50 в п/з Інфекційні агенти або їх морфологічні еквіваленти- виявлені елементи (спори,псевдоміцелій ,клітини,6 брунькуються ;дріждеподібні гриби Candida;Виявлені елементи хронічного запалення :гістіоцити,макрофаги

Ответы врачей 1

Микилюк Алла Валентиновна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Має місце запальний процес, розрив шийки матки в родах, опущення внутрішніх статевих органів, враховуючи рясні болючі менструації зі згустками - можливо, аденоміоз. Але все це лише здогадки. Потрібен нормальний гінеколог, нормальний огляд, нормальне обстеження, і, відповідно, нормальне правильне лікування. І ефект буде. На жаль, по Інтернету це не лікується.