Інна | 2017-08-04 09:41:01

Невиношування вагітності

Доброго дня! Мені 27 років, була біохімічна вагітність. Мої результати аналізів, допоможіть розібратись: Аналіз крові: Лейкоцитів – 4,29 (10 9/л); Лімфоцитів – 1,73 (10 9/л); Еритроцитів – 4,26 (10 12/л); Гемоглобін – 125 г/л; Тромбоцитів – 167; Глюкоза – 4,9 ммоль/л; Біохімічний аналіз крові: Білірубін загальний – 24,5 мкмоль/л; АлАТ – 0,29 мкмоль/л; АсАТ – 0,16 мкмоль/л; Сечовина – 5,88 мкмоль/л; Креатини – 80,4 мкмоль/л; Коаулограмма: Протромбіновий індекс – 1,00; Фібрін плазми – 3,11 г/л; Розчинні фібрін-мономерні комплекси – 3,38 мг/100мл; АЧТВ – 38 с; Тромбіновий час – 31 с. Гомоцистеїн - 8,94 (норма 5.0-12.0 CLIA) Вовчуковий антикоагулянт скрінінг - 1,1 index (норма <1,2 - негативний; >1,2 - позитивний PHO) Показники (ген/поліморфізм): F2-протромбін ((фактор II згортання крови) F2:20210 G>A) - результат G/G F5 ((фактор V згортання крові) F5: 1691G>A) - результат G/G F7 ((фактор VII згортання крові) F7:10976 G>A) - результат G/A F1 3A1 ((фактор XIII згортання крові) F13A1: 9 G>Т) - результат G/G FGB – фібриноген ((фактор I згортання крови) FGB: -455 G>A) - результат G/G Серпин 1 ((PAI-1)-Антагоніст тканинногоактиватораплазміногена PAI-1:-675 5G>4G) - результат 5G/5G ITGA2-α2 інтегрин ((тромбоцитарний рецептор до колагену) ITGA2: 807 C>T) - результат T/T ITGB3 -b iнтегрин ((тромбоцитарний рецептор фібриногена) ITGB3:1565 T>C) - результат T/C Фосфоліпіди, антитіла IgG - результата 0.93 Од/мл (норма до 10); Фосфоліпіди, антитіла IgM - результат 1.97 Од/мл (норма до 10.0); Кардіоліпін, антитіла IgG - результат 0.18; Кардіоліпін, антитіла IgM - результат 0.11; β-2-глікопротеїд I, антитіла IgG - результат 0.06; β-2-глікопротеїд I, антитіла IgM - результат 0.63; D-димер - результат 0.17 мкг FEU/мл. Питання: Чи потрібно проходити курс лікування перед плануванні вагітності з такими результатами аналізів?

Ответы врачей 1

Вознюк Валерий Петрович
Адрес: г.Киев, ул.Рижская 1, Институт гематологии и трансфузиологии АМН Украины
Телефон: 044-491-86-42

Объем исследований не позволяет назначить адекватную терапию. Необходимо детальное исследование системы гемостаза. С определением состояния сосудисто-тромбоцитарного звена, оценки активности факторов свертывания крови, системы фибринолиза и др. Валерий Вознюк.