Оля | 2017-08-10 10:39:34

Біль у п'ятках

Доброго дня! у моєї дочки 12 років, вже другий рік - у неї болять п'ятки. Травм ніяких не було просто почалось вже раптово, спочатку на одній нозі, потім на іншій. Пройшли і електрофорез і 4 рази Ухт -ніяких змін не бачимо .. зробили узд повторно - сказали що бурсит і плантарний фасциїт... проколи 5 уколів моваліс. колимо уколи обезболює, коли укол відпускає все як було... Підкажіть, будь-ласка що робити. дякую.

Ответы врачей 2

Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64

Рентген робили в т.ч. повторно? Устилки ортопедичні носить? Якщо відповідь хоч на одне з питань "ні", то це треба робити. Якщо і рентген повторювали черед 1-2 роки від початку і устилки постійно носить, але  біль не зменшився, треба на огляд приходити  (до мене можна після 20 числа). Підошовний фасціїт зазвичай проходить за 2 роки, часто навіть і без лікування. Тому треба шукати інші причини. Не обіцяю, що знайду, але спробую + скоріш за все знадобиться консультація дитячих ортопедів.

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Заочно нереально визначити подальшу тактику лікування. Конт тел 067 408 21 27.