Маріанна | 2017-08-12 10:12:07

Планування вагітності

Доброго дня. Планую вагітність. Була в лікаря, здала всі аналізи - всі добрі. Але при цитологічному дослідженні виявлено йод негативні плями. Чи можу я пробувати вагітніти чи ця пляма буде якось впливати на вагітність?

Ответы врачей 1

Микилюк Алла Валентиновна
акушер-гинеколог
Адрес: г. Киев, МЦ «ADONIS Family».
Йод-негативні ділянки на шийці матки визначаються при кольпоскопії. Якщо при цьому якісно взятий мазок на цитологію у вигляді РАР-тесту нормальний, то спокійно вагітнійте; якщо ж кольпоскопічна картина лікаря все ж насторожує - зробіть попередньо біопсію шийки матки з підозрілої ділянки та гістологію біоптату.