Ірина | 2017-08-17 12:32:41

Вакцинація проти пневмококу

Доброго дня. Дитина 6 років, чаcто хворіє на отити, (2-3 рази в пів року). Причому, часто ці отити не виникають після ОРВ і т.д., найчастіше відразу болить вухо, не довго і супроводжується температурою 1-2 дні не бульше. ЛОР з якою консультуємосьв районній лікарні, пропонує зробити вакцинацію від пневмококу, хочу почути Вашу думку з приводу цієї вакцини. Наперід вдячна за оперативну відповідь.

Ответы врачей 1

Полещук Ольга Юрьевна
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Нижний Вал, 49а
Добрый день! Необходимо сделать посевы, и, если будет обнаружен пневмококк, особенно штаммы, резистентные к антибиотикам, то имеет смысл сделать вакцинацию от пневмококка. Если же отиты вызывает другой микроорганизм, например, стафилококк, то данная вакцина не поможет.