Неля | 2017-08-19 23:11:03

Беременность

Доброе время суток, интересует такой вопрос что за укол "Канавит" и стоит ли сразу колоть при рождении ребенка им? Заранее спасибо

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Канавіт-це фітоменадіон( вітамін К1) використовують для профілактики та лікування кровотечщо зумовлені зниженим згортанням крові,спричиненим гіповітамінозом або авітамінозом К1,геморагічні явища у новонароджених,маткові кровотечі. Тому якщо є покази до призначення препарату ,і лікар Вам призначив звичайно треба виконувати рекомендації лікаря.