Тетяна | 2017-08-20 21:56:34

Овуляція , вагітність

Добрий вечір ! Скажіть будь ласка , ми з чоловіком плануємо 2 дитину , пів року вже спимо відкрито і нічого не получається ! 15-16 серпня в мене була овуляція , було виділення коричневого кольору і болів живіт ! Сьогодні зранку встала а в мене знов виділення і так на протязі дня ! Що це може бути я вже переживаю ???

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день Вам потрібно прийти на огляд,зробити узд органів малого тазу.