Катя | 2017-08-21 23:17:47

Аналіз сечі

Добрий день, сьогодні зробили дочці (5.5 років) аналіз сечі. У " загальному аналізі сечі" все в нормі, а у "ручній мікроскопіі осаду сечі" лейкоцити 5-10 в полі зору ( норма вказана до 5) і клітини плоского епітелію в помірній кількості. Дитина почала частіше ходити в туалет,тому і сдали аналіз. За порадою лікаря вже почали пити клюквенний морс і робити ванночки з відвару ромашки. Чи достатньо цього лікування? Дякую)).

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Добрый день, у девочек количество лейкоцитов до 10 в поле зрения является вариантом нормы. Ванночки с ромашкой эффективны при вульвитах. При диагнозе "инфекция мочевыводящих путей" необходим прием антибиотика.