Вікторія | 2017-09-01 21:14:18

Спермограма

Доброго дня.Допоможіть будь ласка,у чоловіка погані показники спермограми,до лікаря не хоче йти.Дані спермограми: об'єм-7,4 (N=більше 2 мл) рН-7,7(N=7.2-8.0) Консистенція-рідка(N рідка) Розрідження через -30 хв(N- менше 60хв) В'язкість-0,1(N-менше 1) Загальна концентрація сперматозоїдів-43 млн/мл(N=понад 20,0) Загальна кількість сперматозоїдів в еякуляті-318,2(N=понад 40,0) КІЛЬКІСТЬ РУХОМИХ ФОРМ-42% (N=ПОНАД 50%) КІЛЬКІСТЬ НЕРУХОМИХ ФОРМ(N=ДО 25%) Кількість малорухомих форм 5%(N=до 25) Кількість живих форм 53(N=понад 50) Кількість мертвих форм 47 Лейкоцити-3-5 (N=поодинокі) Аглютинація-слабко виражена(N=відсутня) Нормальні форми сперматозоїдів 68%(N-понад 50) Чоловіку 22 роки,в анамнезі варикоцеле,і операція по Іванисевичу(2015 рік). Лікарю скажіть будь ласка,якими препаратами можна збільшити кількість рухомих сперматозоїдів?. Дякую.

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Не выполнен мар-тест, некорректно подсчитана подвижность. Лечение назначает врач на очном приеме.