МАРІЯ | 2017-09-04 02:32:43

СУМІСНІСТЬ АНТИБІОТИКІВ

Добрий вечі. Заздалегіть дякую за відповідь. Чи можна паралельно давати такі припари як: Юнідокс Салютаб та Цефазолін. У нас інфекційне захворювання та пневмонія. З повагою, Марія

Ответы врачей 1

Рыльцов Александр Юрьевич
терапевт, пульмонолог
Адрес: г. Харьков, Украина
Телефон: +38-066-194-83-81, +38-096-909-87-96, +38-093-364-12-75

Доброго ранку, Марія!

Строго кажучи, поєднання можливе. Але мені рішуче незрозуміло обгрунтування для поєднання. Пневмонія і є інфекційна хвороба. Може можна ОДНИМ антибіотиком стриножити ОБИДВІ інфекційні хвороби. Опишіть проблему докладніше. Опції для зв'язку в моєму профілі.

Телефонуйте!