Rozoanna | 2017-09-07 16:53:53

Ранняя беременность после кесарева

Здравствуйте, три месяца назад мне сделали кесарево и недавно узнала что опять беременна( не запланировано, подвело средство контрацепции), есть ли шанс родить ?

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Це може бути небезпечно для Вашого здоров'я ,може бути : загроги викидня,передчасні пологи,збільшуються ризики вроджених вад розвитку(через те що дуже малий проміжок часу між вагітностями).,розрив матки , вростання плаценти. Рекомендую звернутись до гінеколога і все обговорити і тільки тоді приймати рішення про виношуваня вагітності.