Інна | 2017-09-20 09:43:09

Надлишкова вага

Доброго дня! Моїй доньці 3 місяці, її зріст на сьогодні 66 см, вага 8 790 кг. Чи є це якимось відхиленням? Вага при народженні 3 650 кг, зріст 52 см

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.

Доброго дня!

В середньому діти набирають близько 800 г за місяць протягом 1-го півріччя життя. Ваша дитина набрала 8790-3650=5140 г. що складає близько 1700 г на місяць, тобто, вдвічі перевищує середні показники. Збільшення маси тіла протягом 1-3 місяців життя складає 14 см, що теж більше середнього.

В даному випадку необхідно переглянути частоту та обєм годувань, оскільки найбільш імовірною причиною є передогодовування.