Настя | 2017-09-26 17:12:17

ерозія і дисплазія шийки матки

Доброго дня! Була на прийомі лікаря, здала всі необхідні аналізи. Але лікар, не дочекавшись результатів аналізів, виписала рецепт на "алокін-альфа" . Чи можливо до отримання результатів аналізів поставити діагноз ЕРОЗІЯ І ДИСПЛАЗІЯ ШИЙКИ МАТКИ і чи варто приймати ці уколи за таких умов?

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день. "Ерозія" - це застарілий діагноз, я і мої колеги вже багато разів пояснювали це в відповідях на подібні питання. Діагноз дісплазії має бути лабораторно підтверджений результатом РАР-тесту (цитологічного мазка з шийки матки) і / або результатом біопсії. Його можна тільки запідозрити при кольпоскопії. При звичайному огляді (без кольпоскопії) діагноз дисплазії епітелію шийки матки встановити неможливо.