irishalis | 2017-09-28 12:56:47

проблеми з памяттю

Доброго дня, Евгеній! підскажіть будь -ласка у мене спостерігаеться втрата памяті внаслідок стрессових ситуацій, (проблеми в сімї спричиняють емоційні взриви). Порадили лікуватися у психотерапевта на препараті Рисперон, - ним лікують нерви, стресостійкість досягається та чи покращуються розумова активність (розумієте читаю навіть просту дитячу казочку і незапамятовую і нерозумію про що вона). я так розумію препарат наркотичний, - бо седативний та чи ним лікують розумову активність мозку бо підозрюю що в мене прояви старческого недоуменія.? потрібна консультація лікарів Вашої спеціалізації?

Ответы врачей 1

Дюков Евгений Витальевич
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Днепровская набережная, 25​
Здравствуйте, Рисперон не улучшает умственную деятельность, напротив - снижает ее. Для адекватного подбора препаратов улучшающих память целесообразно сделать МРТ головного мозга, проконсультироваться у эндокринолога для исключения патологии щитовидной железы, пройти нейро-психологическое тестирование и уже после этого обратиться к неврологу. С уважением Евгений Витальевич