Тетяна | 2017-09-29 09:17:26

Шкода професії манікюрниці га дому,коли вдома маленькі діти

Допоможіть мені будь ласка.В нас вдома племіниця хоче займатись манікюром .Я начитавшись доводів сперечаюсь ,що це дуже шкідливо,ацитон ,пил від нігтів ну і звісно ,чужі люди усякі інфекцій і тому подібне !Є маленькі дітки. Ніяких витяжок само- собою ніхто робити не буде.Провітрювати кімнату можливо лише відчинивши вікно.Одна дитина 5 років ходить у садок,другій дитині 1.4місяця.На що мені всі ствержують що я себе накручую.Чи права я в своїх переконнанях?Чи потрібно від цього захистит своїх дітей?

Ответы врачей 1

Полещук Ольга Юрьевна
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Нижний Вал, 49а
Добрый день! Да, вы абсолютно правы. Это очень вредно не только для детей, но и для взрослых. Маникюр ни в коем случае нельзя делать в жилых помещениях, это противоречит всем санитарным нормам.