Andrii Chupryna | 2017-09-29 13:49:01

Розсіяний склероз

Доброго дня. Останні два ранки прокидаюсь і відчуваю оніміння двох пальців лівої руки, яке проходить через декілька хвилин. Сьогодні на протязі дня відчуття "холодку" на ділянці лівої ноги. Дна дні тому, по рекомендаціям лікаря, почав пити «Протефлазід» 15 кап*2р/день, так як був висип «Гепнесу» на губі і сьогодні почав пити «Нейромідин 1 т*р/день». Чи є дані симптоми загострення РС чи просто реакція організму на ліки ? Дякую.

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318

Нет,  это еще не обострение. Просто наблюдайте за своим состоянием. Протефлазид пить не нужно, нейромидин можно.При герпесе просто  используйте  противогерпетические мази.