Марта | 2017-10-02 23:02:34

Боли внизу жывота

Здравствуйте! помогите пожалуйста! были сильные боли внизу живота, сделала узд : Матка antеflexio:50*28*30 Структура :однорідна Ц.К :без особлив. Шийка матки: округлої форми діам. 22 мм Ендометрій діам.4,5 мм,однорідний Додатки: правий:(36*26*24мм)множинні антральні фолікули 10-11 мм(більше10) лівий:(44*32*30мм) капсула потовщена,злегка інфільтровані, множинні антральні фолікули 9-10 мм(більше 10шт.) Дугласовий простів вільний заключення- двобічний підгострий оофорит, більше зліва.Тенденція до полікістозу. 24 роки. Вагітностей не було. Що ви мені порадите ?

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день! Пораджу прийти до лікаря, дообстежитися і отримати лікування.