марія | 2017-10-06 21:12:39

прийом ліків

Сину 5 років при лікуванні очей призначили атф-лонг, яким чином він може допомогти, якщо він кардіозасіб ( незначні чи починати приймати). Дякую

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Інформації щодо використання вказаного препарату (тим більше у дитячій практиці) у нас немає. Ми рекомендуємо для дітей наступні вітамінні комплексі: вітрум кідс або кіндер біовіталь гель с лецитином.
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Доброго дня, Марія. Даний препарат призначають ще й при синдромі хронічної втоми, можливо, Ваш лікар знає ще якісь показання для цього препарату of lable (поза інструкцією).