Максим | 2017-10-16 11:53:24

Беременность

Здравствуйте. Залетела девушка, 15 лет, беременность уже 2 неделю. Поняли это когда 2 недели не шли у нее месячные. Посоветуйте пожалуйста что делать в такой ситуации.

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Якщо затримка менструації 2 тижні то термін вагітності може бути значно більший. Зробіть узд органів малого тазу та зверніться в жіночу консультацію на прийом до лікаря гінеколога. Якщо дівчині 15 років має бути присутня мама ,без її згоди аборт не зроблять.І не зволікайте аборт в Україні роблять до 12тижнів вагітності!