Іванка | 2017-10-24 13:12:58

Болить рука.

Доброго дня. В лютому цього року почала боліти рука в межах від плеча до ліктя десь по середині, може трошки ближче плеча. Біль була при рухах. Якщо пропальпувати цю частину, то біль не відчувалась, таке враження що мяз болить. Мастила феністилом, то на деякий час помогло. Потім час від часу знов зявлялась біль. Десь в кінці липня на початку серпня знов почала боліти... Мастила диклофенаком десь тиждень, то біль пропала. Тепер десь тиждень тому знов появилась, після фізичних навантажень(копання картоплі), але слабенька. Що це може бути? Ще десь місяць тому появилась біль в зап"ясті при вигині долоні назовні. Робила рентген, то змін в кісточках нема. Сказали мастити диклофенаком. Вже 10 днів мащу, то легше. Ще нюоанс, вдень взагалі не болить, ну може 1-2р за день, а з ночі поки не розрухаю то більше. В чому причина? Зв"язки?

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
У подібних випадках заочно правильно визначити причину вказаних скарг - нереально. Конт тел 067 408 21 27.