Ірина | 2017-10-26 20:26:26

Дитина не спить

Доброго дня. Таке питання : дитині 3 тижні, не може спати. Їсть добре, стілець теж нормальний, гази відходять регулярно. Дитина може бути накормлена, переодіта, в чистому підгузку , а спати не буде. Ложимо в кроватку, лежить і марудить. Даємо пустушку не плаче, навіть задрімає, через кілька хвилин виплюне пустушку і просто кричить. Знову даємо - знову задрімає. Дитина може не спати по 16-20 годин на добу. Просто може лежати і дивитись, а буває і плаче. Скажіть в чому може бути проблема і куди звернутися за допомогою? Можливо потрібно збільшити кількість суміші? P. S. Дитина на суміші Нутрілон, з'їдає за раз 90-100 мл, стілець 2-3 рази на добу, від кольок даємо Еспікол Бебі. Дякую)

Ответы врачей 1

Полещук Ольга Юрьевна
Адрес: г. Киев, клиника "Инто-Сана", ул. Нижний Вал, 49а
Добрый день! Ребёнок первого месяца жизни должен спать 15-18 часов в сутки. Причины нарушения сна могут быть различными, но определить их без осмотра невозможно. Прежде всего вам нужно обратиться к педиатру и детскому неврологу.