Юлія | 2017-10-27 14:44:14

Ерозія

Доброго дня, у мене збільшена кількість виділень, я була у гінеколога сказала що у мене на задній губі шийки якась ранка, але то не ерозія і ранку треба обробити солковазином. Питання потрібно прижигати ним чи можна свічками якимись лікуватися?? Чи йти до іншого гінеколога??

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Без огляду важко дати рекомендації. Спочатку потрібно здати ПАП-тест мазок на флору а вже потім обговорювати необхідність лікування шийки матки.