Інна | 2017-10-31 21:42:28

Депресія

Доброго вечора! Дівчина 17 років.... У мене постійний страх, переживання....я неможу ніяк позбутись цього, неможу забутись. Я весь час переживаю за себе чи за когось з рідних, боюсь щоб несталось чогось такого....я постійно сонлива часто сама нехочу лягати спати, незосереджена, неуважна.Раніше була активною хоч і часто досить були невеликі депресії з дорогими мені людьми. Почала погано запам'ятовувати. До цього часу у мене такого небуло а це уже триває п'ять місяців.... Почалось з проблем зі здоров'ям....мене почали турбувати головні болі постійні, болі у спині, у області серця та у грудях ніби брак повітря....Перевірялась за кордоном сказати що збільшена щитовитка (це у мене з дитинства) та шийний остеохондроз.... Головні болі продовжуються і зарас різного виду.... На деякий час це було припинилось приблизно на декілька тижнів я невідчувала такого страху і головних болів небуло таких.... Зарас у мене ніби депресія....різкі зміни на строю без причини та відчуття тривоги та страху. Коли мене питають про майбутнє я одразу починаю нервуватись і навіть плакати тому що боюсь що такого небуде.... Я неможу це контролювати хоч як і хочу .... Неможу зрозуміти що це Підкажіть будь ласка що це і як вилікувати

Ответы врачей 1

Федорова Татьяна Владимировна
психотерапевт, Психолог
Адрес: г. Каменец-Подольский, Украина, Частная практика в психологическом центре «Гармония»
Телефон: +380974418411

Доброго дня. Описані вами симптоми можуть свідчити, наприклад, як про тривожній розлад, так і, наприклад, про депрессію, з іншої сторони, такі ж симптомі можуть давати якісь органічні захворювання. На сайті по опису ніхто не може встановити точний діагноз. А, щоб ви розуміли, наприклад "депресія" - це діагноз, який має встановлювати лікар і який потребує серйозного лікування. Отже, не варто самій собі ставити діагнози, а потрібно звернутися до лікаря, пройти обстеження і при потребі отримати призначення і почати лікування. Для кращої ефективності лікування паралельно слід звернутися до психотерапевта і вже без медикаментів розбиратися, що призвело до появи таких симптомів, як змінити це і як покращити ваше життя. З психотерапевтом ви можете навчитися справлятися з тривожними ситуаціями, страхами можете підвищити самооцінку, з'ясувати природу ваших болей і якщо вони психосоматичного походження, то позбутися їх через роботу безпосередньо з причинами. Крім цього попрацювати з вашим сприйняттям майбутнього і, можливо, з питаннями самовизначення, життєвих смислів, які надзвичайно актуальні і болючі саме у вашому віці. Це нормально і з цим можна розібратись. Бажаю удачі!