Оксана | 2017-11-04 17:17:54

Мiома

Доброго дня. В мене виявили мiому на заднiй стiнцi матки 4 cм. Так як планували з чоловiком другу дитину гiнеколог порадила, мiому поки не чiпати. Хвилююся чи це правильно...чула що при мiомi не вдаеться виносити дитину. Чи правильно порадила гiнеколог??

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Доброго дня. А які є варіанти? Надійне лікування міоми - це її видалення. Ви вважаєте, що з рубцем на матці після цієї операції виношувати дитину легше, ніж з міомою? Ваша доктор права. Довіряйте своєї лікарці.