shcherbina.andy | 2017-11-14 11:37:23

АУТОІМУННИЙ ТІРЕОІДІТ

Добрий день, Володимир Іванович ! Мене звати Наталя мені 40 років. На протязі 4-х років було 4 викидня, на терміні 4-5 неділь,перша вігітність була 20 років тому є дорослий син хотілося б ще мати дитину але незнаю в чому причина чи в щитовидній залозі або шукати інші причини.Лікар поставив діагноз"АУТОІМУННИЙ ТІРЕОІДІТ" стадія еутиреозу.Гормони ТТГ-1.90, норма 0,3-4,2,ФТ4-1.17 при нормі 0,61-1,12,ФТ3-3.60 норма 2,5-4,3,АТТГ-0.9 норма менше 4.0,АТПО-146.0 норма менше 9.0,ФСГ-8.33,ЛГ-6.92,пролактин-14,2норма 1-25(за кордоном зробленний).Прогестерон на 17 день -10,83,на 21-8,88 ,на 24-3,06 ,ФСГ-8.33 на 6 день менструального циклу. Менструальний цикл збитий буває ,28,27,24 .На УЗИ все в нормі, єхогенність нормальна, вузлів немає зобу теж.ДУЖЕ ВАС ПРОШУ ПРОКОМЕНТУВАТИ ДІАГНОЗ І ЧЕКАЮ ВАШІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЛІКУВАННЯ.ЩИРО ВДЯЧНА З ПОВАГОЮ НАТАЛЯ!

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня, шановна Наталя! Серед результатів аналізів звертає на себе увагу дещо підвищений рівень вТ4 і антитіл до ТПО. Тому прошу повторити аналіз на ТТГ, вТ4 і антитіла до рецепторів ТТГ, а також вітамін D, але в іншій лабораторії. Після отримання результатів пишіть на [email protected]