Іра | 2017-11-18 16:59:22

неплідність

Можливіть зачати дитину при такому аналізі спермограми:об"єм-3.8,колір-білувато-сірий,рН7.7,запах,каламутність і консистенція в межах норми,розрідження-25 хв,в"язкість-0.1,заг.конц.сперматозоїдів-47 млн/мл,заг.кількість 178,6 млн,к-сть рухомих-35,малорухомих-5,нерухомих-60,живих-48,мертвих-52,лейкоцити-3-5 в п.з.,еритроцити не виявл.,ліпоїдні тільця в помірні к-сті,кристали Бетхера не виявл.,клітини уретри і передміхур.з-зи поодиноко,клітини сперматогенезу-1-3 в.з,амілоїдні тільця,слиз і сперматофаги не виявлено,аглютинація,агрегація і трихомонади відсутні,нормальна форма сперматозоїдів-62%,патол.-38%,пат.головки-17%,тіла-13%,хвоста-8.Тестостерон в нормі

Ответы врачей 1

Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Не корректно подсчитаны лейкоциты, не выполнен мар-тест