Любов | 2017-11-21 15:59:25

Депо провера і антидеприсанти

Доброго дня.підскажіть будьласка я вже довгий час приймаю антидеприсант-пароксин так як в цілях контрацепціі я хотіла б спробувати депо провера то мене цікавить чи можна іх приймати разом

Ответы врачей 1

Костяева Анна Анатольевна
акушер-гинеколог
Добрий день. Вам лікар порадив цей препарат або ви сама його вибрали? Справа в тому, що депо-провера не найкращий вибір для пацієнтки з депресією. Уважно прочитайте інструкцію, розділи "Особливості застосування" і "Побічні реакції". Якщо Ви все-таки вирішите його приймати, так, можете приймати одночасно з пароксетином.