слава | 2017-11-22 08:55:08

аналіз спепрмограмми

Об"єм в мл 3.5 мл. 3 - 3.5 Колір сір.білий сірувато - білий Прозорість мутна мутна Консистенція рідка через 20-30 хв. від моменту одержання-рідка Вязкість (після повного розрідження) 0.5 0,1-0,5 см Час розрідження 30 хв. 20 - 30 PH 7.6 7.2 - 7.6 Кількість сперматозоїдів в еякуляті 619 млн більше 150 млн. Кількість сперматозоїдів в 1мл 177 млн 60 - 120 Активнорухливі 37 % 80 - 90 Слаборухливі 46 % 10 - 12 Дискінез 1 % Відсутні Нерухливі 16 % 6 - 10 Живі(фарбування за Блумом) 90 % 80 - 90 Мертві(фарбування за Блумом) 10 % 10 - 20 Сперматозоїди з нормальною морфологією в % 82 % 80 - 85 Патологічні форми:загальний 18 % 15 - 20 патологія головки 10 % 0 - 15 патологія шиї 3 % 3 - 5 патологія хвоста 3 % 2 - 5 змішана патологія 2 % відсутні Аглютинати +++ відсутні Клітини сперміогенезу 1-2 в п/з 0 - 2 Еритроцити 1-2 в п/з поодинокі в препараті Лейкоцити 1-3 в п/з поодинокі в препараті Епітеліальні клітини уретри відсутні поодинокі в препараті Епітеліальні клітини простати 0-1 в п/з поодинокі в препараті сперматофаги 0-1 в п/з відсутні Лецетинові зерна + наявні Кристали Бетхера відсутні Наявні Шаруваті тільця поод.в препар. відсутні Слиз ++ відсутній Показник плодовитості Фарріса 520

Ответы врачей 2

Чумак Александр Анатольевич
Адрес: Место работы: КНП «КДЦ» Шевченковского района г. Киева, филиал №3, ул. Рижская, 1 ( м. Дорогожичи).
Телефон: Телефон: ( для сообщений) 099-500-09-09 Сайт: chumakurolog.com
Желательно сдать повторную спермограмму с периодом воздержанием меньше на 1-2 дня чем в представленной спермограмме. Возможно имеющиеся отклонения за счёт высокой концентрации сперматозоидов в мл спермы.
Андреев Андрей Александрович
андролог, уролог
Адрес: г. Киев, отделение урологии ЦГМВД Украины, ул. Бердычевская, 1, 6 этаж
Приведенные показатели в пределах нормы. Не выполнен мар-тест