Ганна | 2017-11-26 10:42:25

кишечник

Доброго дня, в моєї мами вже як не один місяць болів желудок.Лікарі лікували і т.д. надалі вже не желудок болів , а сам кишечник. Що саме з ним ніхто і н один лікар точно н може сккзатиі саме головне стверджують те, що він так сильно(безперестанку і з спазмами)боліти не може. Провіряли зондом-желудок нічого страшного, кишечник з заднього проходу-нічого такого, аналіз крові з пальца , вени-Ок, кал, моча-Ок. Але саме те шо кишечник дуже сильно і без перестанку болить і ні одні крапельниці не допомагають(обезбалюющі) виписали Кейвер, Дексалгін , Алмагель, Нормолакт і все. Але результатів 0. Лежить на даний момент в лікарні в хірургічному так як думали , що кишкова не прохідність, але ні. Які можете порадити ліки (або обезбалюючі) які б допомогли біль витерпіти хоть до вівторка. Надалі в іншу клініку. Ато несерпно дивитися на біль рідної людини. Дякую

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Очень хотелось бы Вам помочь, но в такой ситуации это сделать сложно. Необходимо продолжать обследование, сделать компьютерную томографию брюшной полости с контрастированием, обратить внимание на поджелудочную железу, состояние аорты и сосудов кишечника. К лечению добавьте дуспаталин по 1 капс 2 раза, инъекции но-шпы, платифиллина, анальгина с димедролом.