Дмитрий | 2017-11-26 23:03:02

Помогите понять результат мрт

Было всд с паническтми атаками и высоким давлением, появились боли в глазах головокружения и тошнота (во время гдазных болей) Сделал мрт вот результат. МРТ ГОЛОВНОГО МОЗКУ На серіях нативних МР сканів в субкортикальних відділах лобних часток обох гемісфер головного мозку візуалізуються одинарні осередки гліозу діаметром 1-2 мм гіперінтенсивного МР сигналу в Т2-33, FLAIR режимах та ізоінтенсивного МР сигналу в T133 без ознак «мас-ефекту». Від інших відділів білої, сірої речовин, стовбурових структур та * оболонок головного мозку патологічного сигналу не виявлено. Шлуночкова система не розширена. На рівні базальних відділів скроневих часток візуалізуються периваскулярні простори шириною 1 MM. Дислокації серединних структур головного мозку не виявлено. Субарахноїдальні конвекситальні простори не розширені. Розміри та форма турецького сідла не змінені. Гіпофіз без особливостей, візуалізується незначне пролабування хіазмальної цистерни. Ніжка гіпофізу розташована по серединній лінії, не потовщена. Ретробульбарний простір, зорові нерви та зоровий перехрест без особливостей. Слухові нерви з обох сторін без видимих змін, мостомозочкові кути вільні, Додаткові пазухи носа та повітроносні комірки скроневих кісток звичайної пневматизаці'і. Краніовертебральний перехід без особливостей. Миндалини мозочку візуалізуються на лінії потиличного отвору. ВИСНОВОК: МРТ-картина одинарних дрібних осередків гліозу більш ймовірно мікроангіопатичного генезу церебральна Мікроангіопатія ( початкові ознаки).

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318

Ничего серъезного