Анна | 2017-11-27 00:33:25

Оніміння

Добрий вечір! У мене проблема, вночі після сну я спала на правому боці, прокинулась посеред ночі від болі у тому місці де оніміло тіло. Оніміло під бедром нога спереду. Вже другий день оніміння не проходить. Перший день було відчуття, що пекло легко, на другий день це пройшло лише осталось оніміння. Я не знаю з чим це може бути пов'язано та чому досі не пройшло. Хочу зазначити , що раніше також прокидалась посеред ночі від болісного оніміння також бедрп або ніг , але все проходило буквально за 2-3 хв.

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318

Можете сделать МРТ пояснично-крестцового отдела позвоночника