Тетяна | 2017-11-28 16:52:20

Кров після дефікації

Доброго дня! Мені 25, і за весь час перший раз маю таку ситуацію! Уже 4 дні після дефікації на папері залишається кров(нормального кольору,без згустків), живіт збільшився! Тошноти та рвоти нема! Дефікація іде як запорт! Все почалося після прийнята чарячої вани(раніше ніколи не приймала)! До цієї ситуації дефікація проходила нормально, 1-2 рази на день стабільно і нормальна форма! Дискомфорт в животі, і збільшеного розміру як при меструації! Будь ласка порадьте щось, є привід швилюватись? За відповідь буду дуже вдячна

Ответы врачей 2

Специалист
Добрий день.Я вже писав Вам,що данні скарги характерні для гостроі анальноі тріщини. Причинами іі появи,частіше за все, є: стреси,нервові та фізичні перенавантаження ,закрепи,гостра іжа ,анальний секс,а не гаряча ванна. Збільшення живота може бути пов`язано з різними причинами: метеорізм, копростаз, вагітність, асцит та інше. Вам вкрай потрібна консультація колопроктолога,гастроентеролога,треба виконати аноскопію та ректороманоскопію з місцевою анестезією,УЗІ органі черевноі порожнини,інші методи обстеження ,можливо,будуть призначені після консультативного огляду проктолога.Як симптоматична мєра,зараз - суппоз. рект. постерізан або реліф.Счастья,здоров`я.
Лысенко Виталий Николаевич
Адрес: г. Одесса, Украина, Дорожная больница
Телефон: 048 771460 0679086595

Консультация гастроэнтеролога по поводу запоров, осмотр проктолога с целью выявления источника кровотечения.