Тетяна | 2017-11-28 17:22:00

Кров після дефікації

Доброго дня! Мені 25, і за весь час перший раз маю таку ситуацію! Уже 4 дні після дефікації на папері залишається кров(нормального кольору,без згустків), живіт збільшився! Тошноти та рвоти нема! Дефікація іде як запор! Все почалося після прийнята чарячої вани(раніше ніколи не приймала)! До цієї ситуації дефікація проходила нормально, 1-2 рази на день стабільно і нормальна форма! Дискомфорт в животі, і збільшеного розміру як при меструації! Будь ласка порадьте щось, є привід швилюватись? За відповідь буду дуже вдячна

Ответы врачей 1

Специалист
Добрий день. По ваших скаргах дуже схоже на анальну тріщину. Причина іі появлення не гаряча ванна,а стреси,тверда консистенція кала,закреп,анальний коїтус,гельмінти.Це головні етіологічні фактори.Приїзжайте до мене на консультацію.Будемо вирішувати вашу проблему.Я допоможу вам подолати цю неприємну та складну ситуацію.