Аліна | 2017-11-29 17:16:42

Ерозія

Добрий вечір У мене ерозія уже як 2 роки ,я її поки лікувати не можу бо я ще не народжувала ,тому я її трохи підліковую . Зараз маю хлопця з яким живу статевим життям ,підчас нього усе болить із середині . Але хотіла би спитати головне чи моя ерозія може передати моєму хлопцю ?

Ответы врачей 1

Мазка Василиса Васильевна
Адрес: Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Нижний Вал, 49а
Добрий день. Болі в животі не пов'язані з ерозією(на те є інша причина,тому прийдіть на огляд) "Ерозія"шийки матки це фізіологічний стан у молодих жінок(у чоловіків її бути не може , і "вона не може нікому передаватись"). Зверніться до лікаря гінеколога на огляд ,так Ви матимете змогу отримати інформацію про стан Вашого здоров'я ,та отримаєте вичерпну відповідь на всі запитання ,Вам підберуть надійний метод контрацепції.