Євгенія | 2017-11-30 18:11:57

Хронічний піелонефрит.Рефлюкс

Останні півроку кожних два тижні у доньки 3р. інфекція в нирках.Народилася зі спино-мозковою грижею,була прооперована на 5 добу від народження і в 7 місяців.перші два роки приймали щоденно антибіотики +катетор (зранку і у вечері). Результати УЗД нирок покращувались.На сьогоднішній день ситуації гірша.Коли запалення -приймає cefixoral 80mg(вага дитини 11кг),часто запори.Зараз призначення 3дні 1/3 furadantin50mg потім перерва 2тижні.Катетор тричі на день я продовжую.Таке лікування не ефективне.Чи можете Ви зробити коректне призначення і вести нас в лікуванні.Знаходжусь у Львівській обл.,тому діалог можливий по скайпу або телефоном.Дякую за швидку відповідь!

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
На жаль на катетері рецидиви інфекції будуть постіними. Проте можна буде більш активно проводити ії профілактику. напишить на мій мейл, домовимось як зробити [email protected]