Анастасія | 2017-12-05 01:21:37

Вакцина

Вітаю, підскажіть будь ласка, якщо дитині назначили вакцину тетраксим, але його нема у наявності чи можливо замінити на гексаксим чи інфанрікс гекса?

Ответы врачей 1

Шевелева Анна Евгеньевна
Адрес: Киев, клиника "Добробут", ул. Святошинская, 3б.
Вітаю, Тетраксим містіть компоненти від дифтерії, кашлюку, правцю, поліомієліту. Гексаксим та Інфанрикс Гекса - окрім перелічених, містять компоненти від гепатиту В і гемофільної інфекції. Все залежить від віку вашої дитини і того, які щеплення вже були зроблені їй.