Александр | 2017-12-06 12:58:38

проблема з кишечником

Доброго дня. Турбує таксі проблема, від мене чути калом, від тіла, гігієни дотримуюсь. На стул ходжу 1 раз в 4-5 днів. Коли з'їм щось смажене чи жирне стає важкість в кишечнику і тошнота. Почалося все це з 1 серпня. Дякую.

Ответы врачей 1

Путренко Людмила Викторовна
гастроэнтеролог
Адрес: г. Киев, МЦ "Into-Sana", ул. Раисы Окипной, 4б
Здравствуйте! Вам необходимо сделать УЗИ органов брюшной полости, бакпосев кала на дисбактериоз, анализ кала на антиген лямблии, копрограмму. С результатами обследования посетить гастроэнтеролога. Начинайте принимать препарат Ренорм по инструкции.